ART / Lithographs / Litograph in colors 15042029
nr 1504 2029
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Philip von Schantz (1928-1998), Sweden. Torskskallar. Signed, HC-upplaga (hors de commerce), numbered X/XV. Litograph in colors. Sheet: 40x50 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Torskskallar. Signerad, HC-upplaga (hors de commerce), numrerad X/XV. Färglitografi. Bladets mått: 40x50 cm
1500
SEK 800
Monday November 21 2022
at 19:48:41
8/11 15:27:40
- Thema-auction
Nov 21
Read more about Grafik
Philip von Schantz
Read more about Philip von Schantz